Scarlett Kombi masiv borovice bílá bělená

Materiál

• pevná, stabilní a bytelná
    • jednoduché smontování
    • kvalitní a krásný materiál
    • malý stoleček bez okrajů - všechno malé padá dolů
    • buď jen slabá nebo žádná povrchová úprava - pro jistotu jsme natírali ještě bezbarvým lakem na dřevo

Zatím používáme jen jako vysokou židličku, ale obě varianty židličky vypadají pěkně. Židličku rozhodně doporučuji.

• dřevo
    • stabilita
    • univerzálnost
    • příliš měkké dřevo, prostě borovice

Židličku jsme chtěli ze dřeva a tato to splňuje 100%. Škoda, že je to příliš měkké dřevo, což jsme samozřejmě od borovice čekali, protože se promáčkne už při utahování šroubů. Jsem zvědav na dírky po zubech.
    Možnosti použití jsou super a stabilita na jedničku. Jsme naprosto spokojeni.

• Velmi pěkné provedení
    • -

Hledali jsme stabilní židli s možným dalším použitím. Produkt je kvalitní, hezké provedení, skvěle se udržuje. Určitě židličku doporučuji.

Materiál
dřevěné
Barva
hnědé
Druh produktu
židličky

Židlička Scarlett kombi je vyrobená z kvalitního borovicového dřeva s vysokou úrovní povrchové úpravy. Židlička je vyráběna dle platných norem ČSN EN 14988-1 ze dne 10/2006. Povrchová úprava bezbarvým nebo barevným lakem vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let.

Možnosti využití:

Po otočení stolečku a nasazení židličky, dle návodu u výrobku, získáme zvýšenou jídelní židličku. Vložka PVC je lehce nasazovací a je vhodná i pro miminka která ještě nedokážou pevně držet hlavičku. PVC lze jednoduše vyndat kvůli hygienické údržbě.

Po odstranění jídelního pultíku ze židličky je využitelná jako klasický stoleček a židlička.

Tento výrobek je možné využívat minimálně do školních let (dokud se dítě vejde), židlička je z dostatečně masivního materiálu a pevné konstrukce.

• samotná židlička opatřená jídelním pultíkem (bez PVC vložky), bezpečnostním pásem a samotným stolečkem.
  • PVC vložka do židličky není součástí výrobku a musí se objednat zvlášť.

Rozměry židličky Scarlett

• dřevo
    • stabilita
    • univerzálnost
    • příliš měkké dřevo, prostě borovice

Možnosti použití jsou super a stabilita na jedničku. Jsme naprosto spokojeni.

• Velmi pěkné provedení
    • -