Peg-Pérego Prima Pappa Follow Me Petrolio

4 390 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 2 777 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 769 recenzíDalší informace

15 kg
Druh produktu
doplňky

• , zakoupeno v Dětské kočárky

Snadné složení, dobrá kvalita.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Stabilní, pěkná, praktická.
    • Žádná.

Měla jsem tuhle jídelní židličku vyhlídnutou už dýl, ale odrazovala mě od ní vyšší cena. Po doporučení od mé kamarádky jsem ale přestala váhat a objednala ji. Doufala jsem, že za tolik peněz dorazí hodně muziky. A vyplatilo se, židlička je fakt super a jsem fakt ráda, že jsme se pro ní rozhodli. Složí se na ní celá rodina dcerce k svátku. Proč ne.

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Pojízdná kolečka, zidlicka jde přesouvat snadno a lehce.
    • Polohovani. Zpočátku jsme využívali "ležení"
    • Materiál je dobrý na údržbu
    • Žádná není

Spokojenost, koupila bych znovu.

Materiál
Nosnost
15 kg
Druh produktu
doplňky

Prima Pappa Follow Me Ultralehká a multifunkční židlička Prima Pappa Follow Me roste s Vaším dítětem od narození až do 3 let: během prvních několika měsíců může být židlička Prima Pappa Follow Me používána jako pohodlné, relaxační naklápěcí lehátko. Od 6 měsíců věku dítěte poslouží jako jídelní židlička pro krmení a hraní a později, bez polohovacího tácku, k sezení u stolu společně s dospělými. Díky 4 kolečkům lze židličku snadno přemisťovat po vaší domácnosti. Celou židličku lze výškově nastavit do 7 pozic, její opěrka nohou je nastavitelná do 3 pozic a zádová opěrka do 5 pozic (více než 150 °). Dvojitý polohovatelný a odnímatelný tácek s držákem na láhev je vhodný i do myčky na nádobí a ve spodní části je opatřený bezpečnostní přepážkou, která zabraňuje vyklouznutí dítěte z židličky. Ve složeném stavu stojí samostatně a zabírá málo místa. Materiál potahu: PVC - lze otřít vlhkým hadříkem Foliage Fox&Friends Linear Grey Super Girl ECO kůže - měkká a pohodlná, lze otřít vlhkým hadříkem Arancia Fragola Gold Hi-Tech Licorice Ice Licorice Petrolio Mint Mon Amour Paloma Wonder - nanotechnologická tkanina odolná proti skvrnám, snadno se čistí, je prodyšná a extra pohodlná https://www.youtube.com/watch?v=35Dc8W8pyfc Wonder Green Wonder Grey Wonder Orange Vlastnosti: - splňuje novou normu EN 14988:2017 - 4 praktická kolečka - nová bezpečnostní přepážka vespod tácku - vhodná pro děti od narození - nastavitelná do 7 různých výškových poloh - opěrka zad polohovatelná do 5 různých pozic - polohovatelná opěrka nohou do 3 poloh - dvojitý pultík s odnímatelným vrchním dílem vhodným do myčky - 5bodový bezpečnostní pás a mezinožní ochrana udrží Vaše dítě v naprostém bezpečí - šikovná tlačítka na otevíraní a zavírání - ve složeném stavu extrémně kompaktní, může stát samostatně Rozměry: sestavené: 55 x 104,5 x 75,5 cm (š x v x h) složené: 55 x 95,5 x 30 cm (š x v x h) Váha: 7,6 kg Příslušenství k dokoupení: - dětská vložka - hrazda na hraní

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dětské kočárky

Snadné složení, dobrá kvalita.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Stabilní, pěkná, praktická.
    • Žádná.

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• Pojízdná kolečka, zidlicka jde přesouvat snadno a lehce.
    • Polohovani. Zpočátku jsme využívali "ležení"
    • Materiál je dobrý na údržbu
    • Žádná není

Spokojenost, koupila bych znovu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Peg-perego-cz.cz

- za tu cenu jsem očekávala top kvalitu a bohužel, možná mě mělo varovat, že je to vyrobené v Itálii..

• Skladný
    • Lehký
    • Jednoduché ovládání
    • Skvělá hrazdička

• omyvatelný materiál
    • skladnost
    • kvalita zpracování
    • kolečka se nedají zaaretovat (problematické při uskladňování židličky - člověk se pere, aby dal kolečka do správné pozice)