Caretero Pop zelená

židličky

• , zakoupeno v Oblečení u Berušky

• dobra kvalita
  • , zakoupeno v KOCAREK.CZ

• Stabilní, omyvatelný potah, robustní plast, dají se oddělat části noh a tím židli snížit
    • Polská výroba,uvidíme,jak dlouho vydrží.
  • , zakoupeno v Kojenecké-oblečení

Ten kdo by to neuměl složit bez návodu tak to nesloží..návod je naprd..ale když už se to složí..tak to stojí za to..opravdu je krásná..měla jsem ztrach aby byla stabilní a třeba aby se mi syn i s židličkou nepřevrátil..ale úplně zbytečně..opravdu je suprová.. omyvatelná a to se mi také moc líbí..syn je čuník takže jsem ráda že to nemusím každý den prát.. ;)

Materiál
plastové
4.9 kg
Barva
zelené
Druh produktu
židličky

Jídelní židlička CARETERO Pop.- určená pro děti ve věku od 6 měsíců do cca 3-4 let - atraktivní vzory a barvy osloví každého zákazníka- protiskluzové nohy zajišťují snadné přemísťování a zároveň stabilitu - kvalitní potah, který lze snadno čistit- rozdělený pultík, který lze sundat- koš pod sedadlem na drobnosti- výšku židličky lze nastavit do dvou poloh- 5-bodové bezpečnostní pásy - jednoduchý mechanismus pro rychlé složení i rozložení- pevná stabilní konstrukce- v souladu s normou EN 14988Rozměry: šxdxv cca 59x68x98 cm.Váha: 4,9 kg.Barva: Zelená

• , zakoupeno v Oblečení u Berušky

• dobra kvalita
  • , zakoupeno v KOCAREK.CZ

• Polská výroba,uvidíme,jak dlouho vydrží.
  • , zakoupeno v Kojenecké-oblečení

• , zakoupeno v KOCAREK.CZ

• Zidlicka je super-snadna kompletace,lehka,ale velice stabilni a bezpecna,mame ji kratce,ale vnucka je v ni spokojena.
    • Nic.

Super,mohu jen doporucit.

• , zakoupeno v Megashop-Praha.cz

• Naprostá spokojenost

Pro mě skvělá. Není tak monstrózní jako jiné židlička, je pohodlná, stabilní