CAM Campione 219 2015

• , zakoupeno v Dětský Růžek

• Už jsme měli dříve
    • skladnost, polohovatelné,
  • , zakoupeno v Kašpárek baby

• Jednoduchý na ovládání, praktický a velmi stabilní. Doporučujeme!!

• -dobrá kvalita

-sedačku CAM jsem měla již před 22 lety pro svou dceru a byla jsem maximálně spokojená, takže pro vnouče nebyla jiná volba
    -i další potřeby pro miminko budu kupovat od značky CAM

19 kg
Druh produktu
židličky

jídelní židlička CAM CAMPIONE

Snadné použití Rozložení a složení se provádí jedním pohybem, pomocí pojistného mechanizmu na košíku. Jedním pohybem se také nastaví výška polstrovaného sedáku - do 6 pozic. Nově patentovaný mechanismus umožňuje nastavení opěradla a podnožky současně do 4 poloh, tím se Campione stává perfektní všestrannou židličkou nejen pro stolování, ale i pro odpočinek a nabízí vašemu dítěti podobné pohodlí jako lůžko. Zadní kolečka jsou vybavena brzdami a spolu s předními valivými kolečky umožňují snadný pohyb židličky v jakémkoliv směru. Bezpečná Židlička Campione je vybavena 5-bodovým bezpečnostním páskem, středovým páskem a druhým pultem. Plasty jsou zaoblené, bez ostrých hran. Praktické použití Nový široký pult lze odejmout jedním pohybem ruky. Tvar nohou židličky byl navržen tak, aby umožňoval snadný přístup k dítěti. Součástí židličky je i prostorný košík na úschovu hraček. Složená židlička Campione je velmi kompaktní a samostatně stojí. Všechny použité materiály jsou omyvatelné a snadno se udržují.

Parametry : výška 110 cm šířka 63 cm délka 82 cm

• , zakoupeno v Dětský Růžek

• Už jsme měli dříve
    • skladnost, polohovatelné,
  • , zakoupeno v Kašpárek baby

• Jednoduchý na ovládání, praktický a velmi stabilní. Doporučujeme!!

• -dobrá kvalita

-i další potřeby pro miminko budu kupovat od značky CAM

Splnila očekávání ;)

• Velká.
    • Bezpečná.
    • Hezký design.
    • Je plastová, mám rád dřevo, ale všechny ostatní byly na nic.
    • Sice má kolečna, ale pokud v ní sedí dítě, tak člověk přemýšlí za co jí vzít, aby se nesklopila.

Původně jsme chtěli s manželkou vybrat nějakou dřevěnou (klasickou) židličku, ale bohužel stály všechny za prd, takže jsem si jí nejdřív pořídili jednou na chatu a pak i po druhé domů. Nemůžeme si jí vynachválit. Malá v ní ráda sedí a je celá omyvatelná a bezpečná. Doporučil bych jí určitě i ostaním. Vzhledem ke své ceně určitě dobrá koupě.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Krásná bytelná židlička. Dobře drží balanc...na to jak je velká, tak je vcelku skladná, když se složí.
    • Přišla nám trochu špinavá a potah s medvídkem byl naprasklý...museli jsme ho slepit.

Židlička je krásná, malému naprosto vyhovuje, ikdyž ještě nesedí, protože se může položit, takže dítě je v polosedu.
    Jsem spokojená, až na to, že byla trochu zašpiněná a potah naprasknutý.